Proeverijen en Workshops

De belangrijkste factor bij de keuze van een wijn is uw eigen smaak.

wijnproeverij

Lees meer

ViNieuws

vinieuwsBlijf op de hoogte! Ontvang elk kwartaal onze nieuwsbrief.

Vraag het Hans

vraag-het-hansAlles wat u altijd al wilde weten over wijn maar nooit durfde te vragen!

Stel uw vraag

Hernieuwde kennismaking met.....

Weingut Am Stein

Midden tussen de druivenstokken van de beroemde Würzburger Stein wijngaard ligt het Weingut Am Stein. Sandra en Ludwig Knoll zijn de vijfde generatie in dit familiebedrijf dat gesticht werd in 1890.

Dat kwaliteit bij Ludwig Knoll boven alles gaat vinden we terug in de regulering van de opbrengst per ha, de selectieve oogst en de zorgvuldige manier waarop hij zijn wijnen vinifieert. In deze wijnen proeft u de passie van de wijnmaker. Deze passie en ervaring waarmee Ludwig Knoll wijn maakt deelt hij met collega's binnen de VDP, de vereniging van "Prädikatsweingüter", die internationaal in hoog aanzien staat.

Het Weingut am Stein bezit topwijngaarden in de Lagen Würzburger Stein, de Würzburger Innere Leiste en de Stettener Stein. Ludwig Knoll produceert Gutswijnen met mooie fruitige aroma's en zijn Grosses Gewächs behoren tot de top van Duitsland.

Neemt u zelf de proef op de som!

Toegang






Winkelwagen

Uw mandje is momenteel leeg.

scripting & design Web-X Internet | Gorinchem